پیدا کردن خوشبختی آسان است. - HAPPY QUOTES
Finance

پیدا کردن خوشبختی آسان است.

 
این اطلاعات در مورد جلب رضایت است. جستجو برای شادی در واقع یک چیز سخت امروز است. بنابراین ، به طور چشمگیری در این دنیای منفی خاص در جریان است که پیدا کردن لذت و آرامش تخیل که همه ما آرزو می کنیم ، سخت است. گاهی اوقات آنقدر گنگ است که یافتن آن دشوار است ، اما همه در این سیاره دوست دارند.

من یکی از آن دسته از افرادی بودم که آرزوی انجام این کار را داشتم اما آن را نمی خواستم ، زیرا بیشتر زندگی خود را در روابط وحشیانه سپری کردم. اگر در زندگی منفی هستید ، پیدا کردن رضایت دشوار است تا زمانی که به مرد یا زن بد اجازه دهید ، مکان یا عاملی باشد که از زندگی روزمره شما ابد فاصله داشته باشد. من به یک مادر مورد استفاده سوء استفاده نیاز داشتم و با یک شوهر متجاوز ازدواج کردم. من دوره آنها را در مورد آسیب رساندن به غفلت روانی و روانی که شما را به پایین می کشید ، اجرا کردم تا اینکه احساس کنید هیچ چیز عملی نیست. غفلت جسمی واقعی را می توان به سرعت شناسایی و تجربه کرد ، برای اطمینان از غفلت ذهنی یا عاطفی می توانید سالها پیش خود را بکشید ، به منظور این که هر روز بیشتر و بیشتر در امتداد پرتگاه بروید.

 
من دیگر احترام شخصی نداشتم. من واقعاً لیاقت زندگی حتی زندگی را که می خواستم احساس نمی کردم. آنها به من احساس کردند که من رفتار نکردم و زندگی بنده برای هوس آنها بود. من زندگی آنها را می خواستم و بنابراین کمی بیشتر در تاریکی به من تحویل دادند. نیازی به گزینه نبودم ، قبلاً گرفتار می شدم و احساس بدبختی می کردم. هر روز برای خلاص شدن از رختخواب خود واقعاً کار دشواری بود. من شروع به توسعه بیماری ها کردم و آن شرایط بر سلامتی من تأثیر گذاشت. می دانستم که باید چیزی را انجام دهم یا در قلمرو آنها منقضی شوم. سرانجام هر دو اتصال را ترک کردم ، گرچه چندین سال به طول انجامید. من در واقع خودم را شخصاً از هر دو همکاری جدا کرده ام. من با آنها تصمیم گرفتم و به اشتراک گذاشتم که دیگر نمی خواهیم با آنها ارتباط برقرار کنیم.

Loading Facebook Comments ...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *